Ц.Р."Перемога" : Кожній дитині потрібна родина…

Це дуже проста правда.І ми усі, глибоко в серці, знаємо її. І знаємо, що тільки в сім’ї, у якій тебе люблять, розуміють, турбуються про твої потреби, дитина має шанс на повноцінний розвиток, на щасливе майбутнє.

Втім, на даний момент, в Україні понад 100 тисяч дітей не мають такої сім’ї, живуть у будинках дитини, інтернатних закладах. І всі ці діти чекають на сім’ю, яка прийме їх і буде любити.

Нашим спільним завданням є сприяння тому, щоб ці діти знайшли родину і могли мати інше – щасливе – теперішнє і майбутнє. Це велика робота і до цієї роботи кожен з нас може додати свою маленьку краплинку. Ці краплинки можуть бути дуже різні, але лише так, крапля по краплі ми можемо досягти змін.

На сьогоднішній день Броварським міським  центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  проводиться пошук кандидатів у  прийомні батьки.

Прийомна сім’я - це можливість для тих, хто прагне реалізувати свої батьківські здібності і допомогти влаштувати долю дитини, спираючись на підтримку держави.

           Прийомним сім’ям держава гарантує:

• кошти на утримання дітей (2 прожиткові мінімуми на кожну дитину);

• грошове забезпечення прийомним батькам;

• допомогу соціальних працівників.

Ми впевнені, що Ви не байдужі до дитячої долі, і можливо, саме Ви зможете допомогти дитині-сироті відчути батьківську любов та турботу, створивши для неї ПРИЙОМНУ СІМ’Ю.

Самотні діти чекають на Вас - майбутніх ТАТА і МАМУ! А ми чекаємо на громадян, які відчувають в собі сили і бажання допомогти дітям.

Подаруйте собі щастя батьківства!

Довідки можна отримати за телефоном (04594)6-19-00 або(04594) 4-61-64 чи звернувшись до Броварського міського центру  соціальних служб для сім’ї, дітей та  молоді за адресою: вул. Гагаріна, 18, кім 118,119, 309.

 

Лечение наркомании в Киеве  Лечение наркозависимости в Киеве  Ваш сын наркоман?  Наркоманы и их лечение  Реабилитация наркозависимых

Другие статьи:
Лечение наркомании в Киеве
Ц.Р. "Перемога" проводит профилактику наркомании и алкоголизма
Тесты на наркотики в Киеве
Арт-терапия при лечении наркомании и алкоголизма
Адаптационно-реабилитационный центр

Поделиться на Facebook