Наркомания и наш город

Наркоманія в місті Бровари досягла критичної межі. Кількість наркозалежних осіб, нараховує десь приблизно 3,5 тисячі і цей показник невпинно зростає. Співробітники соціальних служб у взаємодії з реабілітаційним центром «Перемога» вже на протязі 14 років ведуть боротьбу за майбутнє нашої молоді, але в останні часи динаміка розповсюдження наркоманії стала майже неконтрольованою. Сьогодні навіть досвідчені та загартовані фахівці шоковані ситуацією на вулицях. По-перше самі речовини, які в більшості використовують сучасні наркомани є легкодоступними, інгредієнти можна придбати практично в кожній аптеці. Та саме жахливе явище – це наслідки вживання речовин, які знищують організм наркомана настільки швидко, що за два роки він стає буквально живим мерцем. Команді центру «Перемога» з кожним днем стає дедалі важче рятувати людей з полону пекельного зілля, адже нині інсульт, шизофренія, ВІЛ, трофічні язви, гепатит – є невід`ємними складовими життя наркомана і вирвати його з кайданів залежності спеціалісти просто не встигають.

  Залишатися осторонь цієї проблеми – це все одно що спокійно дивитися на вимирання нашої нації. Наркоманія сьогодні має масштаби епідемії. Під загрозою кожний житель міста, в якому кожний десятий школяр-старшокласник вживає наркотики. Вулиці засипані використаними шприцами та пакунками від наркотичних препаратів. Бровари – місто де повноправним господарем невтримно стає наркотик.

  Спасіння нашого суспільства – справа кожної окремо взятої людини, тільки разом ми сильні перемогти. Тож необхідно об`єднати наші зусилля в боротьбі за життя нашого великого народу.                

Другие статьи:
Лечение наркомании в Киеве
Реабилитация или тюрьма
Весна и реабилитация
Постреабилитационный период
Зависимость – это серьёзно

Поделиться на Facebook